About Us

شرکت خدمات کشاورزی رهروان رویش سبز در سال 1384 با هدف خدمت صادقانه به بخش کشاورزی میهن، کمک شایان در رشد و پیشرفت بخش باغداری و کشاورزی کشورمان و دستیابی به بازارهای جهانی در زمینه کشاورزی مدرن تاسیس شد و خیلی زود توانست با تکیه بر برنامه کسب و کار تعریف شده، نیروی انسانی متعهد و خلاق، سرمایه گذاری هدفمند و استفاده از 30 سال تجربه میدانی در این کسب و کار ورود نماید.عضویت در انجمن واردکنندگان کود و سم ایران و  اخذ تاییدیه های لازم از موسسه تحقیقات خاک و آب کشور در طول این مدت و همچنین پیاده سازی  سیستم مدیریت کیفیتISO9001  آینه تمام نمای خط سیری ست که این شرکت در مسیر کمال برای خود ترسیم نموده است.

شرکت خدمات کشاورزی رهروان رویش سبز با ظرفیت واردات سالیانه مقادیر قابل توجه از انواع کود های شیمیای، ارگانیک و ریزمغذی ها، یکی از عمده ترین عرضه کننده کود کشاورزی در بازار کشاورزی ایران بوده که محصولات آن تا کنون با استقبال وسیعی از سوی کشاورزان و باغداران عزیز،  مواجه گردیده است. عملیاتی کردن سیاست اصولی شرکت که در شعار تداوم کیفیت متجلی گردیده ، محصولات این شرکت را با استقبال روز افزون مواجه ساخته به نحوی که مسئولیت مدیران را دو چندان ساخته است.

حساسیت در انتخاب تولید کننده (تامین کننده) از کشورهای دارنده محصولات نوین در کشاورزی است در دستیابی به محصولات با کیفیت بالا و رضایت مشتری الگوی اصلی و یکی از اهداف شرکت بوده است.

نیروهای متخصّص و مجرّب واحد تحقیق و توسعه شرکت رهروان رویش سبز (R&D) با رویکردی سیستماتیک با ايجاد ارتباط با مراکز تحقيقاتي(داخلی و خارجی) نیازهای واقعی کشاورزان را ( متناسب با مهندسی کشاورزی هر منطقه از ایران) شناسایی نموده و با ارزیابی دقیق از تولید کنندگان محصولات کشاورزی و انتخاب بهترین آنها، تامین نیاز کشاورزان را همواره در راس امور خود قرار می دهند.

 شرکت کشاورزی رهروان رویش سبز در برنامه های توسعه ای خود در نظر دارد در آینده ای نه چندان دور  با تکمیل سبد کالایی خود منطبق با نیاز واقعی کشاورزان و باغداران، تجربه موفق خود را در واردات کودهای شیمایی، با ورود به سایر بازار های تخصصی تکرار نماید.

هدف ما ، تعالی در همه زمینه ها ست. ما در ابتدای سفر تعالی بوده و برای تداوم آن تلاش می نماییم.

هدف ما ، تعالی در همه زمینه ها ست. ما در ابتدای سفر تعالی بوده و برای تداوم آن تلاش می نماییم.

خدمات مشاوره ای و پشتیبانی شرکت رهروان رویش سبز

این شرکت با داشتن کادری مجرب از کارشناسان امور تغذیه و دفع آفات نباتی آماده ارائه خدمات ذیل می باشد:

  • خدمات مشاوره ای

  • تشخیص نوع آفات، بیماریها و کنترل آنها به صورت رایگان

  • بازدید از مزارع، گلخانه ها، باغات و ارائه توصیه های فنی مورد نیاز

  • ارائه برنامه کوددهی و جداول تغذیه ای همچنین مشاوره تغذیه جهت بهبود رشد و افزایش عملکرد تولیدات کشاورزی

CERTIFICATES

certificate_exclusivity-page-001

Hortiland Certificate

exclusiveagency_rahrovane1july-page-001

Cortesa Certificate

Sonar agro

SONAR AGRO Certificate

نمایندگی اگروزولد

Agro Zold Certificate